Выставки - LV, EE, LT, BALT, BLR, RUS CH, LV, LT, EE, BALT VCH, LTVW'15, LVVW'15,

LTVW'16, Club VW'16, TLN VW'16, LVVW'16, BALTVW'16, LVVW'17

Tanaya Angebble

Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
30.09.2017. CACIB, International dog show Riga Winner 2017, Riga Veteran Denise Smith (Australia) exc. 2 (3/35)
17.09.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Veteran František Korda (Czezh Republic) exc. 2 (2/52)
10.06.2017. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2017", Riga Veteran Philip John (India) exc. 1, PP, LVVW'17, Veteran BOB (2/37)
16.04.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2017", Rīga Veteran Henric Fryckstrand (Sweden) exc. 2, PP (2/55)
18.03.2017. CACIB, International dog show, Rīga Veteran Natālija Borodajenko (Latvia) exc. 3, PP (3/44)
19.03.2017. CACIB, International dog show, Rīga Veteran Sergiy Slukin (Ukraine) exc. 2, PP (3/42)
13.11.2016. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2016", Riga Veteran Alexey Belkin (Russia) exc. 1, PP, BALTVW'16, Veteran BOB (3/39)
12.11.2016. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas isztāde, Rīga Veteran Jukka Kuusisto (Finland) exc. 1, PP, Veteran BOO (3/35)
10.09.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Veteran Pia Itkonen (Finland) exc. 1, PP, best bitch 3, Veteran BOB, Veteran BIS-1 (2/50)
11.06.2016. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2016" Veteran Lynne Harwood (Australia) exc. 1, PP, best bitch 3, Latvian Veteran Winner 2016, Veteran BOB (2/37)
17.04.2016. CACIB, International dog show "Tallinn Winner 2016, Tallinn Veteran Dina Korna (Estonia) exc. 1, CQ, VCAC, Tallinn Veteran Winner 2016, Veteran BOO (2/39)
10.04.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2016", Rīga Veteran Tuus Van Adrichem Boogaert-Kwint (Netherlands) exc. 1, PP, Club Veteran Winner 2016, best bitch 5, Veteran BOB, Veteran BIS-2 (2/56)
20.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Veteran Vilmoš Kardoš (Hungary) exc. 1, PP, Veteran BOB (1/36)
19.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Veteran Alberto Cuccillato (Italy) exc. 1, PP, best bitch 4, Veteran BOB (1/39)
05.03.2016. CACIB, Lithuanian Winner 2016, Vilnius Veteran Hans Van Der Berg (Netherlands) exc. 1, VCAC, Lithuanian Veteran Winner 2016, Veteran BOO (1/33)
28.06.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2015", Rīga Veteran Agus Wardhana (Indonesia) exc. 1, PP, best bitch 5, Latvian Veteran Winner 2015, Veteran BOB (3/41)
31.05.2015. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2015", Talllinn Veteran Orlagh Murray (Ireland) very good (2/35)
16.05.2015. All-Russian dog show, Kaliningrad Champion Ljubov Shapovalova (Uzbekistan) exc. 1, CAC (1/15)
12.04.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Veteran Bruno Facq (France) exc. 1, PP, VCAC, Veteran BOO (2/50)
22.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Veteran Satu Yla-Manonen (Finland) exc. 1 (1/41)
21.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Veteran Dina Korna (Estonia) exc. 2 (2/37)
07.03.2015. CACIB, Lithuanian Winner 2015, Vilnius Veteran Giuliano Biasiolo (Italy) exc. 1, VCAC, Lithuanian Veteran Winner 2015, Veteran BOB (1/27)
13.12.2014. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Veteran Axel Komorowski (Germany) exc. 1, PP, VCAC, Veteran BOO (1/25)
22.11.2014. CACIB, International dog show, Riga Veteran Linda Volarikova (Slovakia) exc. 1, PP, VCAC, Veteran BOB (1/44)
13.09.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Ewa Mjelde (Norway) exc. 4, CQ (4/44)
18.05.2014. CACIB, International dog show, Kaliningrad, Russia Champion Tatyana Chumakina (Belarus) exc. 2, R.CAC (4/24)
20.04.2014. CAC, Loviisa group show, Loviisa Champion Marja Kosonen (Finland) exc. 1, CQ (1/48)
13.04.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Moa Persson (Sweden) exc. 2, CQ (3/46)
22.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2014", Rīga Champion Fred Peddie (Canada) exc. (8/51)
10.11.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2013", Rīga Champion Elena Ruskovaara (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 4 (5/50)
08.09.2013. CAC, All breed dog show, Kaunas Champion Tatiana Nokonorova (Russia) exc. 1, CAC (1/11)
07.09.2013. CAC, All breed dog show, Kaunas Champion Jurate Butkiene (Lithuania) exc. 1, CAC, N (1/11)
07.07.2013. CACIB, International dog show, Pärnu Champion Revaz Khomasuridze (Russia) exc. 1, CQ (1/28)
06.07.2013. CACIB, International dog show, Pärnu Champion Piotr Krol (Poland) exc 1, CQ (1/28)
09.06.2013. CACIB, International dog show and "Cruft's" qualification, Riga Champion Jose Miguel Doval Sanchez (Spain) exc. 3, CQ (3/23)
08.06.2013. CACIB, International dog show, Riga Champion Rui Oliveira (Portugal) exc. 3, CQ, best bitch 4 (3/20)
18.05.2013. CAC, National dog show, Pskov Champion Lidiya Sokolova (Russia) exc. 1, best bitch 3, КЧФ (1/11)
25.11.2012. CAC, National dog show, Kedainiai Champion Andrzej Stepinski (Poland) exc. 1, CAC (2/30)
14.10.2012. CAC, National dog show, Šiauliai Champion Zanna Bondarj (Belarus) exc. 3 (3/25)
19.08.2012. CAC, National dog show, Heinola Open Patric Ragnarson (Sweden) very good 1 (8/50)
18.08.2012. CAC, National dog show, Kouvola Open Zafra Sirik (Israel) very good 4 (9/46)
12.08.2012. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2012", Pskov, Russia Open Tina Peixoto (Portugal) exc. 2, R.CAC (5/37)
05.08.2012. CAC, Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Rēzekne Open Vera Terentjeva (Belarus) exc. 1, CQ, best bitch 1, CAC, BOO (1/13)
08.07.2012. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Open Natālija Borodajenko (Latvia) exc. 1, CQ (2/26)
08.07.2012. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Open Brigita Vītoliņa (Latvia) very good (1/26)
17.06.2012. CAC, Regional all-breed dog show, Braslav, Belarus Open Radchenko S. (Belarus) exc. 1, best bitch 1, CAC, BOB, BIG-2 (1/3)
10.06.2012. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Yochai Barak (Israel) exc. 3 (5/28)
09.06.2012. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Carlos Salas Melero (Spain) exc. 4 (5/30)
21.04.2012. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Lieldienu isztāde, Rīga Open Dusan Paunovic (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 3 (2/14)
15.04.2012. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Jan Erik-Ek (Sweden) exc. 2 (4/31)
18.03.2012. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2012", Rīga Open Astrid Lundava (Estonia) exc. 1 (3/32)
19.02.2012. CAC, šķirnes suņu XX Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Markku Mahonen (Finland) exc. 1 (2/35)
18.02.2012. CAC, šķirnes suņu XIX Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Igor Vyguzov (Russia) exc. 1, CQ, 4 best bitch (2/33)
24.12.2011. CAC, Regional dog show, Pskov Open Lidia Lakatosh (Russia) exc. 2 (3/18)
10.12.2011. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Inese Pablaka (Latvia) exc. 2, CQ, 2 best bitch (7/23)
12.11.2011. CAC, National dog show, Kaunas Opane Olga Kojevnikova (Belarus) exc. 3 (7/25)
30.10.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "ZOOEXPO '2011", Rīga Open Barbara Muller (Switzerland) exc. 3 (6/33)
08.10.2011. CAC, šķirnes suņu XVIII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Borge Espeland (Norway) exc. 2, CQ, 4 best bitch (4/38)
18.09.2011. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Jaunmārupe Open Yvonne Jaussi (Switzerland) exc. 4 (5/47)
06.08.2011. CACIB, International Dog Show "Baltic Winner 2011", Druskininkai Open Leni Fenni (Finland) exc. 2 (7/63)
05.08.2011. CACIB, International Dog Show "Druskininkai Cup 2011", Druskininkai Open Kate Crosbie (Ireland) exc. (7/63)
03.07.2011. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Open Beata Petkeviča (Latvia) very good (5/21)
20.02.2011. CAC, National dog show, Panevezys Open Jurate Sinkevičiene (Lithuania) exc. 2 (6/25)
19.02.2011. CAC, šķirnes suņu XVI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Galina Strelkova (Belorussia) exc. 3, CQ (4/31)
22.01.2011. CAC, Kaunas winter, Kaunas Open Rony Doedijns (Netherlands) exc. (7/35)
11.12.2010. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Hana Ahrens (Austria) very good (2/22)
04.12.2010. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Open Janka Janekova (Slovakia) exc. 2, CQ, 5 best bitch (3/30)
31.10.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2010", Rīga Open Nina Karlsdotter (Sweden) exc. 3, CQ (5/55)
10.10.2010. CAC, National dog show, Šiauliai Open Erdos Lazslo (Hungary) exc. 4 (6/41)
09.10.2010. CAC, šķirnes suņu XV Vidzemes Nacionālā izstāde, Limbaži Open Nataša Davidovič (Serbia) exc. 1, CQ, 3 best bitch (6/41)
26.09.2010. CAC, National dog show, Panevezys Open Nadezhda Melnikova (Belarus) exc. 3 (9/21)
12.09.2010. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Jef Verrees (Belgium) exc. 3, CQ (5/47)
22.08.2010. CACIB, "Zakarpatie 2010", Uzhgorod Open Sanja Momcilovic (Serbia) very good (3/23)
21.08.2010. CACIB, "Zhemchuzhina Karpat 2010", Uzhgorod Open Biljana Dzigurski (Serbia) exc. 3 (3/27)
21.08.2010. CAC, Special show of the hunting breeds, Uzhgorod Open Nina Aleksandrova (Ukraine) vrey good (3/22)
14.08.2010. CAC, National Dog Show, Vaimela Open Iren Naarits (Estonia) exc. 1, SERT, best bitch 1, BOB (2/15)
25.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2010", Jaunmārupe Open Tomasz Borkowski (Poland) exc. 3 (6/29)
24.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kluba kauss 2010", Jaunmārupe Open Maria Dekaristou (Greece) exc. 2, CQ, 3 best bitch (6/29)
18.07.2010. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Open Diana Leight Scott (Spain) exc. 1, CQ, 3 best bitch (6/42)
11.07.2010. CAC, National Dog Show, Ulenurme Open Iuza Beradze (Georgia) exc. 1, 4 best bitch (2/12)
10.07.2010. CAC, National Dog Show, Rapina Open Svein Bjarne Helgesen (Norway) good (2/10)
12.06.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izsāde, Ozolnieki Open Istvan Nagy (Serbia) exc. 3 (7/39)
11.04.2010. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Andrzej Stepinski (Poland) exc.4 (6/45)
03.04.2010. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Pavasara isztāde, Rīga Open Maria Ceccerelli (Italy) exc. (1/16)
28.03.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2010", Rīga Open Beata Petkeviča (Latvia) very good (4/33)
06.03.2010. CAC, Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Daugavpils Open Elena Matveeva (Russia) exc. 3, CQ, 5 best bitch (5/20)
01.11.2009. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Shamil Abrakimov (Russia) exc. 2 (3/36)
31.10.2009. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Inese Pablaka (Latvia) exc. 2, CQ (3/36)
13.09.2009. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Otakar Vondrouš (Czechia) exc. 3 (5/35)
05.09.2009. CAC, Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Open Valerija Bobikova (Russia) exc. 2, CQ, 4 best bitch (5/21)
15.08.2009. CAC, Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Rēzekne Open Dmitry Prozorov (Russia) exc. 3/4 (4/20)
26.07.2009. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2009", Mārupe Open Irina Azen (Belorus) exc. 1, CQ, 3 best bitch (1/25)
25.07.2009. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Acana - Orijen kauss 2009", Mārupe Open Jelena Kruus (Estonia) exc. 2 (2/30)
11.07.2009. CAC, Šķirnes suņu XI Vidzemes Nacionālā izstāde, Priekuļi Open Natālija Borodajenko (Latvia) exc. 2, CQ (4/28)
28.06.2009. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Open Alberto Cuccullato (Italy) exc. 1, CQ, 3 best bitch, CAC (3/31)
27.06.2009. CACIB, International dog show, Pärnu Open Jelena Kruus (Estonia) exc. 2 (3/12)
14.06.2009. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Sigrid Jārmer (Austria) exc. 1, CQ, 3 best bitch (4/35)
13.06.2009. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Brigita Vītoliņa (Latvia) exc. 1 (4/36)
21.03.2009. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2009", Rīga Open Rita Kadiķe-Skadiņa (Latvia) exc. 1, CQ, 3 best bitch (1/32)
21.12.2008. CACIB, Christmas Cup '2008, Vilnius Open Jaroslav Matyaš (Slovakia) exc. 3 (5/50)
20.12.2008. CACIB, Vilnius Winter '2008, Vilnius Open Andrey Kisljakov (Belarus) exc. 2 (5/49)
14.12.2008. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Open Stelios Makaritis (Greece) exc. 2, CQ, 5 best bitch (6/27)
06.12.2008. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Beata Petkeviča (Latvia) exc. 3, CQ, 5 best bitch (5/16)
16.11.2008. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "ZOOEXPO '2008", Rīga Open Anna Bogucka (Poland) exc. 3 (3/31)
18.10.2008. CAC, šķirnes suņu X Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Intermediate Carmen Gil Polo (Spain) exc. 2, CQ, 2 best bitch (3/19)
20.09.2008. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Intermediate Bozena Kowalska-Malitka (Poland) exc. 2, CQ, 2 best bitch, CAC (3/31)
06.09.2008. CAC, Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Intermediate Monika Blaha (Austria) exc. 3 (3/16)
02.08.2008. CAC, Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Rēzekne Intermediate Tatyana Raschihmarova (Russia) exc. 2, CQ (2/16)
27.07.2008. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Mārupes vasara 2008", Mārupe Intermediate Liliane de Ridder-Onghena (Belgium) exc. 3 (3/33)
26.07.2008. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Nutro Choise kauss 2008", Mārupe Intermediate Lavinia Steer (Romania) exc. 3 (3/31)
20.07.2008. CAC, Ogres kinoloģiskā kkuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Intermediate Aleksandras Kuleša (Lithuania) exc. 3, CQ, 4 best bitch (4/23)
15.06.2008. CACIB, Starptautiskā suņu izsāde, Ozolnieki Open Dušan Paunovič (Serbia) exc. (7/47)
14.06.2008. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Ozolnieki Open Anca Giura (Romania) exc. 3 (6/44)
22.09.2007. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Judith Charlton (United Kingdom) exc. 3 (7/46)
Подробнее о LV, EE, LT, BALT, BLR, RUS CH, LV, LT, EE, BALT VCH, LTVW'15, LVVW'15,

LTVW'16, Club VW'16, TLN VW'16, LVVW'16, BALTVW'16, LVVW'17

Tanaya Angebble



















Top.LV