Выставки - LV, LT, EE, BALT JCH, LV, EE, RUS CH Angebble Yellow Honeybee

Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
05.11.2017. CACIB, International dog show, Tartu Open Juan Naveda Carrero (Spain) exc. 3 (5/36)
14.10.2017. CAC, National dog show, Valmiera Open Perttu Stahlberg (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (3/33)
30.09.2017. CACIB, International dog show Riga Winner 2017, Riga Open Denise Smith (Australia) exc. 1, CQ (3/35)
17.09.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Intermediate František Korda (Czezh Republic) exc. 2 (3/52)
01.07.2017. CACIB, International dog show "Derzhava", Kaliningrad Intermediate Natasa Davidovic (Serbia) exc. 1, CAC (1/17)
11.06.2017. CAC, III, IV, VII, VIII Group show, Vanamoisa Intermediate Moa Persson (Sweden) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (1/14)
16.04.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2017", Rīga Intermediate Henric Fryckstrand (Sweden) exc. 1, CQ (1/55)
19.02.2017. CAC, National dog show, Valmiera Junior Umit Ozkanal (Turkey) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 5 (8/36)
18.02.2017. CAC, National dog show, Valmiera Junior Kalvo Kriisk (Estonia) very good (9/36)
21.01.2017. CAC, National dog show, Daugavpils Junior Sergij Slukin (Ukraine) very good (8/34)
08.01.2017. CAC, National dog show, Tartu Junior Umit Ozkanal (Turkey) exc. 1, CQ, JCAC, JunBOO, best bitch 1, BOO (2/11)
07.01.2017. CAC, National dog show, Tartu Junior Vladimir Cairovic (Serbia) very good (2/12)
04.12.2016. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Luiz Fernando Ribas Silva (Brazil) exc. 3 (4/28)
13.11.2016. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2016", Riga Junior Alexey Belkin (Russia) exc. (2/39)
12.11.2016. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas isztāde, Rīga Junior Jukka Kuusisto (Finland) exc. 1, PP, JCAC (4/35)
06.11.2016. CACIB, International dog show, Tartu Junior Kirsti Louhi (Finland) very good (3/17)
05.11.2016. CACIB, International dog show, Tartu Junior Domenico Di Matteo (Italy) exc. 2 (3/19)
16.10.2016. CAC, National dog show "Vidzeme's Cup 2016", Valmiera Junior Viva Maria Soleczkyj Szpunar (Poland) exc. 2, PP (3/26)
02.10.2016. CAC, National dog show, Šiauliai Junior Tatyana Chumakina (Belarus) exc. 1, JCAC, JBOB (6/21)
10.09.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Pia Itkonen (Finland) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 1, BOO (3/50)
04.09.2016. CAC, National dog show, Ventspils Junior Jelena Kruus (Estonia) exc. 2, PP (5/30)
03.09.2016. CAC, National dog show, Ventspils Junior Salvador Janeiro (Portugal) exc. 2 (5/33)
28.08.2016. CAC, National dog show, Haapsalu Junior Yoshimi Suzuki (Japan) exc. 4 (4/10)
07.08.2016. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Olga Kosareva (Russia) very good (3/13)
06.08.2016. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Maria Kavčič (Slovenia) exc. 3 (3/13)
31.07.2016. CAC, National dog show, Ādaži Junior Martin Johansson (Sweden) very good (5/20)
17.07.2016. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Junior Tatyana Dreier (Russia) exc. 2, PP (9/37)
16.07.2016. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Junior Maria Ceccarelli (Italy) exc. (8/47)
16.07.2016. CAC, Retrīveru Specializeta izstāde, Ogre Junior Liam Moran (Ireland) exc. 5 (8/52)
10.07.2016. CACIB, International dog show, Parnu Junior Elena Ruskovaara (Finland) exc. (6/28)
11.06.2016. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2016" Puppy Lynne Harwood (Australia) -/1, PP, Puppy BOB, Puppy BIS-6 (1/37)
14.05.2016. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas isztāde, Rīga Puppy Aurelija Tunkuliene (Lithuania) -/1, PP, Puppy BOB, Puppy BIS-3 (2/21)
12.04.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2016", Rīga Puppy Tuus Van Adrichem Boogaert-Kwint (Netherlands) -/3 (4/56)
Подробнее о LV, LT, EE, BALT JCH, LV, EE, RUS CH Angebble Yellow Honeybee


















Top.LV