Выставки - LV, LT, EE, BALT, BLR, RUS CH, LV, LT, EE, BALT VCH Lima Anglable

Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
20.10.2018. CAC, National dog show, Panevezys Veteran Alla Filatova (Russia) exc. 1, VCAC, Veteran BOB (1/8)
09.09.2018. CAC, National dog show, Ventspils Veteran Viktoras Avtuško (Lithuania) exc. 1, PP, VCAC, best bitch 2, Veteran BOO (1/21)
08.09.2018. CAC, National dog show, Ventspils Veteran Marjatta Pylvanainen-Suorsa (Finland) exc. 1, PP, VCAC, Kurzeme Veteran Winner 2018, best bitch 3, Veteran BOO (1/19)
15.07.2018. CAC, National dog show "Ogre Summer", Dole Veteran Enrico Drudi (San Marino) exc. 2, PP, VCAC (3/48)
14.07.2018. CAC, National dog show "Ogre Winner", Dole Veteran Agnes Kertes Ganami (Israel) exc. 2 (3/53)
10.09.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Pia Itkonen (Finland) exc. 2, CQ (3/50)
02.07.2016. All-Russian dog show, Kaliningrad Champion Krakovskaya Lyudmila (Russia) exc. 1, CAC, CH OANKOO (1/16)
20.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Open Vilmoš Kardoš (Hungary) exc. 3 (6/36)
15.11.2015. CACIB, International dog show "Riga Winner 2015" Open Zoran Brankovič (Serbia) very good 3 (3/45)
22.11.2014. CACIB, International dog show, Riga Champion Linda Volarikova (Slovakia) exc. 3 (3/44)
03.08.2014. CACIB, International dog show, Pskov Open Yochai Barak (Israel) exc. (2/23)
26.07.2014. CACIB, Internacional dog show, Ādaži Champion Nikolina Davidovska (Bulgaria) exc. (8/54)
06.07.2014. Intrnational dog show, Parnu Champion Attila Czegledi (Hungary) exc. 2, CQ (2/11)
05.07.2014. Intrnational dog show, Parnu Champion Marko Lepasaar (Estonia) exc. 2, CQ (2/11)
08.06.2014. CACIB, International dog show, Riga Champion Zlatko Jojkič (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/30)
07.06.2014. CACIB, International dog show, Riga Champion Lesley Chalmers (New Zealand) very good 2 (2/31)
18.05.2014. CACIB, International dog show, Kaliningrad, Russia Open Tatyana Chumakina (Belarus) exc. 3 (6/24)
20.10.2013. CAC, Republican All-breed dog show, Novopolock Champion Valentina Gorbachevskaya (Belarus) exc. 1, CAC, best bitch of color (1/23)
11.08.2013. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2012", Pskov, Russia Champion Luis Manuel Calado Catalan (Portugal) exc. 4 (6/46)
03.08.2013. CACIB, International Dog Show "Druskininkai Cup 2013", Druskininkai Champion Borge Espeland (Norway) exc. 4 (4/26)
02.08.2013. CACIB, International Dog Show "Dzukija Summer 2013", Druskininkai Champion Roxana Liliana Opris (Romania) exc. 2 (2/22)
23.12.2012. CAC, Regional dog show, Pskov Open Tatjana Alekina (Russia) very good (2/14)
15.12.2012. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Open Aleksey Belkin (Russia) exc. 1, CQ, best bitch 4 (1/19)
09.12.2012. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Vilmoš Kardoš (Hungary) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (5/22)
08.12.2012. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Alberto Cuccillato (Italy) exc. 3 (7/26)
11.11.2012. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "ZOOEXPO '2012", Rīga Open Zoia Oleinokova (Ukraine) exc. 2, CQ, best bitch 3, CAC, R.CACIB (5/31)
13.10.2012. CAC, šķirnes suņu XXI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Vadim Katsnelson (Ukraine) exc. 1, CQ, best bitch 3 (2/28)
16.09.2012. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Siv Sando (Norway) exc. 2, CQ (3/33)
08.09.2012. XXVII National Lithuanian Hunting dog show Open Aleksandas Kuleša (Lithuania) exc. 1, CAC, best bitch 1, N (2/8)
22.07.2012. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2012", Jaunmārupe Open Margret Moller-Sieber (Germany) very good 2 (3/22)
21.07.2012. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Reto kauss 2012", Jaunmārupe Open Borys Aleksandrov (Ukraine) exc. 3, CQ, best bitch 3 (4/25)
28.04.2012. CAC, National dog show, Narva Open Nataša Davidovic (Serbia) exc. 1, CAC, best bitch 2 (1/17)
17.12.2011. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Open Nicola Imbimbo (Italy) very good (6/25)
26.11.2011. CAC, National dog show, Narva Intermediate Sergei Slukin (Ukraine) very good 1 (1/24)
24.07.2011. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2011", Jaunmārupe Intermediate Galina Zhuk (Belarus) exc. 1, CQ, CAC, best bitch 3 (3/30)
23.07.2011. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kluba kauss 2011", Jaunmārupe Intermediate Richard Kinsey (United Kingdom) exc. 1, CQ, best bitch 3 (6/35)
12.06.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Junior Zeferino Jose De Silva (Portugal) exc. 2, PP (5/31)
11.06.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Junior Linda Volarikova (Slovakia) very good (5/32)
22.05.2011. CAC, National dog show, Klaipeda Junior Nadezhda Melnikova (Belarus) exc. 3 (7/25)
14.05.2011. CAC, National dog show, Alytus Junior Brigita Vitolina (Latvia) exc. 4 (5/13)
08.05.2011. CAC, Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Junior Jurate Butkiene (Lithuania) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 2 (3/21)
23.04.2011. CAC, National dog show, Narva Junior Carmen Gil Polo (Spain) exc. 1, EST JCAC, Jun BOB, best bitch 2 (3/5)
17.04.2011. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Marianne Holm-Hansen (Denmark) very good (7/51)
09.04.2011. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas pavasara isztāde, Rīga Junior Elena Tripoli (Italy) exc. (4/26)
13.03.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2011", Rīga Junior Per Kristian Andersen (Norway) very good (9/46)
05.03.2011. CAC, National Dog Show, Tallinn Junior Gert Christensen (Denmark) very good 3 (5/15)
20.02.2011. CAC, National dog show, Panevezys Junior Jurate Sinkevičiene (Lithuania) exc. (7/25)
11.12.2010. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Hana Ahrens (Austria) exc. 2, PP, JCAC (4/22)
06.11.2010. CACIB, International dog show, Tartu Junior Jos de Cuyper (Belgium) very good (6/22)
31.10.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2010", Rīga Junior Nina Karlsdotter (Sweden) exc. (11/55)
10.10.2010. CAC, National dog show, Šiauliai Junior Erdos Lazslo (Hungary) exc. 3 (10/41)
25.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2010", Jaunmārupe Puppy Tomasz Borkowski (Poland) exc. 2, PP (2/29)
24.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kluba kauss 2010", Jaunmārupe Puppy Maria Dekaristou (Greece) exc. 1, PP, Puppy BOB (2/29)
18.07.2010. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Puppy Diana Leight Scott (Spain) exc. 1, PP, Puppy BOB (5/42)
Подробнее о LV, LT, EE, BALT, BLR, RUS CH, LV, LT, EE, BALT VCH Lima Anglable


















Top.LV