Выставки - LV, LT, EE, BALT JCH, LV, EE, LT, BALT, RUS, BLR CH Angebble Yellow Bakouma

Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
10.09.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Working Pia Itkonen (Finland) exc. 4 (4/50)
21.05.2016. CAC, Republican All-breed dog show, Molodechno Winner Tamara Sarmont (Belarus) exc. 1, CAC (1/14)
21.05.2016. CAC, Republican ladrador's dog show, Molodechno Winner Olga Grin (Russia) exc. 1, CAC, best bitch 1 (1/18)
23.04.2016. CAC, Hunting dog show, Vilnius Champion Aleksandras Kuleša (Lithuania) exc. 1, CAC, best bitch 1, N, BOB (1/6)
09.01.2016. CAC, Tartu National dog show Champion Renata Petkevičiene (Lithuania) exc. 1, CQ, best bitch 1, CAC, BOO (1/10)
10.10.2015. CAC, šķirnes suņu XXXII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Zorica Salijevič (Sweden) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (3/36)
12.09.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Eeva Rautala (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 5 (3/45)
06.09.2015. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Open Gyorgy Tesics (Hungary) exc. 3 (3/21)
05.09.2015. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Open Brigita Vītoliņa (Latvia) exc. 3, CQ, best bitch 3 (3/19)
23.08.2015. CACIB, Baltic Winner' 2015, Tallinn Open Sverre Sand (Denmark) exc. 3 (4/39)
16.08.2015. CAC, National dog show, Šakiai Open Valentin Fedorov (Belarus) exc. 3 (7/16)
09.08.2015. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Inese Pablaka (Latvia) exc. 1, CQ, best bitch 4 (2/29)
08.08.2015. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Open Savvas Shiapianis (Cyprus) exc. 2 (2/36)
05.07.2015. CACIB, International dog show, Parnu Open Alar Muurisepp (Estonia) exc. 2 (3/19)
04.07.2015. CACIB, International dog show, Parnu Open Vitaliy Belskiy (Ukraine) very good (3/20)
21.06.2015. CAC, National dog show, Marijampole Open Valentin Fedorov (Belarus) exc. 2 (3/10)
26.04.2015. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Open Leoš Jančik (Czech Republic) exc. 1 (2/31)
19.04.2015. CAC, All breed dog show, Šiauliai Open Pavlo Karpov (Ukraine) exc. 2 (4/28)
18.04.2015. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas isztāde, Rīga Open Kalvo Kriisk (Estonia) exc. 3 (4/24)
12.04.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Bruno Facq (France) exc. 2, CQ, best bitch 4 (7/50)
21.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Dina Korna (Estonia) exc. 3 (6/34)
21.02.2015. CAC, šķirnes suņu XXX Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Tino Pehar (Croatia) exc. 2 (3/27)
11.01.2015. CAC, Tartu National dog show Open Jose Vidal Montero (Spain) exc. 2 (3/13)
22.11.2014. CACIB, International dog show, Riga Open Linda Volarikova (Slovakia) very good 3 (5/44)
11.10.2014. CAC, šķirnes suņu XXVIII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Tatiana Nikonorova (Russia) exc. 2, CQ, best bitch 5 (5/47)
13.09.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Ewa Mjelde (Norway) exc. 3, CQ (10/44)
26.07.2014. CACIB, Internacional dog show, Ādaži Intermediate Nikolina Davidovska (Bulgaria) exc. 3, CQ (3/54)
06.07.2014. Intrnational dog show, Parnu Intermediate Attila Czegledi (Hungary) exc. 1, CQ, best bitch 3 (1/11)
07.06.2014. CACIB, International dog show, Riga Intermediate Lesley Chalmers (New Zealand) very good 2 (2/31)
18.05.2014. CACIB, International dog show, Kaliningrad, Russia Intermediate Tatyana Chumakina (Belarus) exc. 1, CAC, best bitch 2, R.CACIB (3/24)
26.01.2014. CAC, National dog show "Narva Winter Cup 2014", Narva Junior Luis Manuel Calado Catalan (Portugal) exc. 2 (4/12)
25.01.2014. CAC, National dog show "Narva Winter Cup 2014", Narva Junior Miklos Levente (Hungary) exc. 1, CQ, best bitch 1, JCAC, JunBOB, BOB (4/10)
08.12.2013. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Inese Pablaka (Latvia) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 3 (1/20)
07.12.2013. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Junior Igor Selimovič (Croatia) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 5 (1/21)
10.11.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2013", Rīga Junior Elena Ruskovaara (Finland) very good (7/50)
03.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Junior Erodotus Neofytou (Cyprus) exc. 2, CQ (3/18)
02.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Junior Zlatko Jojkic (Serbia) exc. 2 (3/17)
12.10.2013. CAC, šķirnes suņu XXIV Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Inese Pablaka (Latvia) exc. 3 (5/34)
15.09.2013. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Walter Van Den Broeck (Belgium) very good 2 (5/39)
08.09.2013. CAC, All breed dog show, Kaunas Junior Tatiana Nikonorova (Russia) exc. 1, JCAC, JN, JunBOB, BOB, BIG-4 (3/11)
07.09.2013. CAC, All breed dog show, Kaunas Junior Jurate Butkiene (Lithuania) exc. 3 (3/11)
03.08.2013. CACIB, International Dog Show "Druskininkai Cup 2013", Druskininkai Junior Borge Espeland (Norway) exc. 3 (6/26)
02.08.2013. CACIB, International Dog Show "Dzukija Summer 2013", Druskininkai Junior Roxana Liliana Opris (Romania) exc. 2 (6/22)
28.07.2013. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2013", Jaunmārupe Junior Vitaliy Belskiy (Ukraine) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 3 (5/22)
27.07.2013. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Reto kauss 2013", Jaunmārupe Junior Andrzej Stepinski (Poland) exc. 2, PP (5/24)
13.07.2013. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Junior Vjaceslav Vierbitskij (Belarus) exc. (7/21)
12.07.2013. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Junior Ratibor Cekič (Serbia) good (8/21)
07.07.2013. CACIB, International dog show, Pärnu Junior Revaz Khomasuridze (Russia) very good (5/28)
06.07.2013. CACIB, International dog show, Pärnu Junior Piotr Krol (Poland) exc. 4 (5/28)
09.06.2013. CACIB, International dog show and "Cruft's" qualification, Riga Puppy Jose Miguel Doval Sanchez (Spain) -/2, PP (2/23)
08.06.2013. CACIB, International dog show, Riga Puppy Rui Oliveira (Portugal) -/1, PP, Puppy BOB, Puppy BIG-2 (2/20)
14.04.2013. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Puppy Susanne Forchhammer (Denmark) -/1, PP, Puppy BOO (1/38)
06.04.2013. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Pavasara isztāde, Rīga Puppy Attila Aaron Czegledi (Hungary) -/1, PP, Puppy BOB, Puppy BIS-2 (1/21)
30.03.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2013", Rīga Puppy Tatjana Urek (Slovenia) -/2 (2/44)
Подробнее о LV, LT, EE, BALT JCH, LV, EE, LT, BALT, RUS, BLR CH Angebble Yellow Bakouma


















Top.LV