Выставки - LV, EE, RUS CH Angebble Yellow Columbia

Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
29.10.2017. CAC, National dog show, Akademija Open Enrique Mate Duran (Spain) exc. 1, CAC (2/19)
28.10.2017. CAC, National dog show, Akademija Open Maria-Luise Doppelreiter (Austria) very good (2/19)
01.10.2017. CAC, National dog show, Siauliai Open Tino Pehar (Croatia) exc. 1, CAC (1/18)
10.09.2017. CAC, National dog show, Ventspils Open Dainora Sudeikiene (Lithuania) exc. 1, CQ, best bitch 1, CAC, BOB (1/14)
09.09.2017. CAC, National dog show, Ventspils Open Valeriya Bobikova (Russia) exc. 1, CQ, best bitch 3 (1/13)
29.10.2016. CAC, National dog show, Kaunas Open Rita Kadiķe-Skadiņa (Latvia) exc. 1, CAC (2/)
02.10.2016. CAC, National dog show, Šiauliai Open Tatyana Chumakina (Belarus) exc. 1, CAC (3/21)
10.09.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Pia Itkonen (Finland) exc. 1, CQ (4/50)
30.07.2016. CACIB, International dog show, Ādaži Open Sigurd Wilberg (England) exc. 1, CQ (2/32)
10.07.2016. CACIB, International dog show, Parnu Open Elena Ruskovaara (Finland) exc. 2 (3/28)
09.07.2016. CACIB, International dog show, Parnu Open Sean Carroll (Ireland) very good (4/27)
11.06.2016. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2016" Open Lynne Harwood (Australia) exc. 1, CQ (2/37)
14.05.2016. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas isztāde, Rīga Open Aurelija Tunkuliene (Lithuania) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (1/21)
08.05.2016. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Open Boguslawa Szydlowicz-Polanczyk (Poland) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (2/22)
17.04.2016. CACIB, International dog show "Tallinn Winner 2016, Tallinn Open Dina Korna (Estonia) exc. 1, CQ (2/39)
10.04.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2016", Rīga Open Tuus Van Adrichem Boogaert-Kwint (Netherlands) exc. 1 (3/56)
21.02.2016. CAC, National dog show "Valmiera's Cup 2016" Open Vesa Lehtonen (Finland) very good 5 (7/52)
20.02.2016. CAC, National dog show "Valmiera's Winner 2016" Open Ricky Lochs-Romans (Netherlands) very good (8/52)
07.02.2016. CACIB, International dog show "Tallinn Winter Cup 2016, Tallinn Open Karl Reisinger (Austria) very good (6/34)
15.08.2015. CAC, National dog show, Šakiai Open Helena Borisova (Belarus) exc. 2 (4/11)
26.07.2015. CAC, National dog show, Ādaži Open Patric Ragnarson (Sweden) exc. 4 (4/25)
25.07.2015. CACIB, Internacional dog show, Ādaži Open Elena Kuleshova (Russia) exc. 2, CQ (3/33)
11.07.2015. CACIB, International dog show, Oulu Open Jo Schepers (Netherlands) exc. (9/51)
28.06.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2015", Rīga Open Agus Wardhana (Indonesia) exc. 1, CQ (3/41)
31.05.2015. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2015", Talllinn Open Orlagh Murray (Ireland) exc. 1, CQ (2/35)
24.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Open Rui Oliveira (Portugal) exc. 2 (5/55)
23.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Open Vilmos Kardos (Hungary) very good (5/57)
16.05.2015. All-Russian dog show, Kaliningrad Open Ljubov Shapovalova (Uzbekistan) exc. 1, CAC, best bitch 1, CH RKF, BOB, BIG-2 (1/15)
25.04.2015. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Open Svetlana Korotaeva (Russia) exc. 1, CQ, best bitch 3 (2/29)
22.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Open Satu Yla-Manonen (Finland) exc. 2, CQ (7/41)
22.02.2015. CAC, šķirnes suņu XXXI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Open Jan Ryk (poland) exc. 2 (3/30)
10.01.2015. CAC, Tartu National dog show Open Jose Vidal Montero (Spain) exc. 1, CQ, best bitch 2, CAC (2/12)
13.12.2014. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Intermediate Axel Komorowski (Germany) exc. 2, CQ, best bitch 4 (2/25)
22.11.2014. CACIB, International dog show, Riga Intermediate Linda Volarikova (Slovakia) very good 2 (4/44)
12.10.2014. CAC, šķirnes suņu XXIX Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Intermediate Alessandro Zeppi (Italy) exc. 1, CQ, best bitch 4 (2/46)
13.09.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Intermediate Ewa Mjelde (Norway) exc. 2 (2/44)
03.08.2014. CACIB, International dog show, Pskov Intermediate Yochai Barak (Israel) exc. 4 (5/23)
05.07.2014. Intrnational dog show, Parnu Intermediate Marko Lepasaar (Estonia) exc. 1, CQ, best bitch 4 (1/11)
08.06.2014. CACIB, International dog show, Riga Junior Zlatko Jojkič (Serbia) exc. 1, PP, JCAC (6/30)
07.06.2014. CACIB, International dog show, Riga Junior Lesley Chalmers (New Zealand) very good (6/31)
01.06.2014. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2014", Talllinn Junior Alexia Kammenou (Greece) very good (7/35)
25.05.2014. CACIB, International dog show, Moletai Junior Satu Yla-Mahonen (Finland) exc. 3 (9/51)
24.05.2014. CACIB, Baltic Winner' 2014, Moletai Junior Manuel L. Borges (Portugal) very good (9/54)
04.05.2014. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Junior Jo Schepers (Netherlands) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 2 (7/32)
03.05.2014. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Junior Kornelija Butrimova (Lithuania) very good 5 (8/34)
13.04.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Moa Persson (Sweden) exc. 4 (8/46)
12.04.2014. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Pavasara isztāde, Rīga Junior Zoya Oleinikova (Ukraine) exc. (8/29)
30.03.2014. CAC, National dog show, Rakvere Junior Jasna Matejcic (Croatia) exc. 2, CQ (2/21)
29.03.2014. CAC, National dog show, Rakvere Junior Nikola Smolic (Croatia) very good (2/20)
23.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Junior Otakar Vondrouš (Czech Republic) exc. 2, PP (6/43)
22.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2014", Rīga Junior Fred Peddie (Canada) good (5/51)
09.03.2014. CACIB, Lithuanina Winner' 2014, Vilnius Junior Viera Vitkova (Slovakia) exc. 2 (3/20)
08.03.2014. CACIB, Vilnius Cup 2014 Junior Duško Piljevič (Serbia) exc. 3 (3/21)
23.02.2014. CAC, šķirnes suņu XXVII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Olga Gracheva (Russia) exc. 3 (4/35)
22.02.2014. CAC, šķirnes suņu XXVI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Panos Demetriou (Cyprus) exc. 4 (4/34)
14.12.2013. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Junior Julia Ovsyannikova (Russia) exc. 2, PP (2/35)
10.11.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2013", Rīga Junior Elena Ruskovaara (Finland) very good 4 (7/50)
13.10.2013. CAC, šķirnes suņu XXV Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Ligita Zaķe (Latvia) very good 2 (3/31)
15.09.2013. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Puppy Walter Van Den Broeck (Belgium) -/1 (1/39)
28.07.2013. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2013", Jaunmārupe Puppy Vitaliy Belskiy (Belarus) -/2 (2/22)
27.07.2013. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Reto kauss 2013", Jaunmārupe Puppy Andrzej Stepinski (Poland) -/2 (2/24)
Подробнее о LV, EE, RUS CH Angebble Yellow Columbia


















Top.LV