Выставки - CIB, CIE, LV, LT JCH, LV, LT, EE, BALT, RUS, BLR, PL CH,

BALTW'13, LTW'15, Riga W'15 Latakia Anglable


Дата
Место
Класс Эксперт Результат Фото
30.09.2017. CACIB, International dog show Riga Winner 2017, Riga Champion Denise Smith (Australia) exc. 2, CQ (3/35)
17.09.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion František Korda (Czezh Republic) exc. 3 (3/52)
01.07.2017. CACIB, International dog show "Derzhava", Kaliningrad Champion Natasa Davidovic (Serbia) exc. 1, CAC, best bitch 1, CACIB, CH RKF, BOB, BIG-1 (4/17)
10.06.2017. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2017", Riga Champion Philip John (India) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (4/37)
27.05.2017. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2017", Moletai Champion Hans Rosenberg (Sweden) exc. 3 (4/36)
16.04.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2017", Rīga Champion Henric Fryckstrand (Sweden) exc. 2, CQ (3/55)
19.03.2017. CACIB, International dog show, Rīga Champion Sergiy Slukin (Ukraine) exc. 1, CQ, best bitch 2, CACIB (3/42)
11.12.2016. CACIB, International dog show, Lublin Working Patsy Hollings (Great Britain) exc. 1, CAC, BOB Working dog (3/88)
13.11.2016. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2016", Riga Champion Alexey Belkin (Russia) exc. 2, CQ (3/39)
05.11.2016. CACIB, International dog show, Tartu Champion Domenico Di Matteo (Italy) exc. 2 (3/19)
10.04.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2016", Rīga Champion Tuus Van Adrichem Boogaert-Kwint (Netherlands) exc. 3, CQ (5/56)
20.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Champion Vilmoš Kardoš (Hungary) exc. 1, CQ, best bitch 3 (4/36)
19.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Champion Alberto Cuccillato (Italy) exc. 4 (4/39)
05.03.2016. CACIB, Lithuanian Winner 2016, Vilnius Champion Hans Van Der Berg (Netherlands) exc. (6/33)
15.11.2015. CACIB, International dog show "Riga Winner 2015" Champion Zoran Brankovič (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOO, Riga Winner 2015, Cruft's qualification (5/45)
12.09.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Eeva Rautala (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 1, BOO (2/45)
23.08.2015. CACIB, Baltic Winner' 2015, Tallinn Champion Sverre Sand (Denmark) exc. 2, CQ, best bitch 4 (4/39)
25.07.2015. CACIB, Internacional dog show, Ādaži Champion Elena Kuleshova (Russia) exc. (6/33)
12.07.2015. CACIB, International dog show, Oulu Champion Iuza Beradze (Czech Republic) exc. 2, CQ (3/27)
11.07.2015. CACIB, International dog show, Oulu Champion Jo Schepers (Netherlands) exc. 3, CQ (3/51)
05.07.2015. CACIB, International dog show, Parnu Champion Alar Muurisepp (Estonia) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/19)
28.06.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2015", Rīga Champion Agus Wardhana (Indonesia) exc. 2, CQ, best bitch 3 (3/41)
31.05.2015. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2015", Talllinn Champion Orlagh Murray (Ireland) exc. 1, CQ (2/35)
24.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Champion Rui Oliveira (Portugal) exc. 3 (8/55)
23.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Champion Vilmos Kardos (Hungary) exc. 2 (6/57)
10.05.2015. International dog show, Alesund Champion Anne-Berith Waskaas (Norway) exc. 2, CQ (2/28)
09.05.2015. Specialty show for retrievers, Alesund Champion Siv Sando (Norway) exc. 2, CQ (2/22)
12.04.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Bruno Facq (France) exc. 1, CQ, best bitch 2 (3/50)
22.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Satu Yla-Manonen (Finland) exc. 3, CQ (4/41)
21.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Dina Korna (Estonia) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/37)
07.03.2015. CACIB, Lithuanian Winner 2015, Vilnius Champion Giuliano Biasiolo (Italy) exc. 1, CAC, best bitch 1, CACIB, BOB, Lithuanian Winner 20015 (2/27)
01.06.2014. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2014", Talllinn Champion Alexia Kammenou (Greece) exc. (5/35)
25.05.2014. CACIB, International dog show, Moletai Champion Satu Yla-Mahonen (Finland) exc. (6/51)
24.05.2014. CACIB, Baltic Winner' 2014, Moletai Champion Manuel L. Borges (Portugal) exc. (6/54)
19.04.2014. CACIB, Lappenranta International dog show 2014, Imatra Champion Elena Ruskovaara (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 2, R.CACIB, R.CAC (1/58)
13.04.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Moa Persson (Sweden) exc. 1, CQ, best bitch 1, BOO (6/46)
23.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Otakar Vondrouš (Czech Republic) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOO (6/43)
22.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2014", Rīga Open Fred Peddie (Canada) exc. 3 (6/51)
09.03.2014. CACIB, Lithuanina Winner' 2014, Vilnius Champion Viera Vitkova (Slovakia) exc. 2 (3/20)
08.03.2014. CACIB, Vilnius Cup 2014 Champion Duško Piljevič (Serbia) exc. 2, R.CACIB (3/21)
14.12.2013. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Champion Julia Ovsyannikova (Russia) exc. 2, CQ, best bitch 2 (3/35)
10.11.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2013", Rīga Open Elena Ruskovaara (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BALTW'13, BOO (8/50)
03.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Champion Erodotus Neofytou (Cyprus) exc. 1, CQ (3/18)
02.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Champion Zlatko Jojkic (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 2, CACIB (3/17)
11.08.2013. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2013", Pskov, Russia Open Luis Manuel Calado Catalan (Portugal) exc. 1, CAC (6/46)
22.06.2013. CAC, Regional all-breed dog show, Braslav, Belarus Champion Nemanja Jovanovic (Serbia) exc. 1, best bitch 1, CAC, BOB, BIG-2 (1/3)
09.06.2013. CACIB, International dog show and "Cruft's" qualification, Riga Open Jose Miguel Doval Sanchez (Spain) exc. 1, CQ, best bitch 3 (2/23)
08.06.2013. CACIB, International dog show, Riga Open Rui Oliveira (Portugal) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOB (2/20)
26.05.2013. CACIB, International dog show, Moletai Champion Marko Lepasaar (Estonia) exc. 2 (3/18)
25.05.2013. CACIB, International dog show, Moletai Champion Zofia Konderla (Poland) exc. 3 (3/18)
14.04.2013. CACIB, International dog show Tallinn Winner 2013 Champion Pierluigi Buratti (Italy) exc. 1, CQ, best bitch 3, CACIB (5/36)
30.03.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2013", Rīga Champion Tatjana Urek (Slovenia) exc. 5 (7/44)
03.03.2013. CACIB, Vilnius Cup 2013 Champion Attila Czegledi (Hungary) exc. 2 (3/53)
10.02.2013. CACIB, International dog show 2013, Tallinn Champion Ole Staunskjaer (Denmark) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/22)
12.08.2012. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2012", Pskov, Russia Champion Tina Peixoto (Portugal) exc. 1, CAC (2/37)
12.05.2012. CAC, Hunting dog show, Klaipeda Open Paulius Valužis (Lithuania) exc. 1, CAC, best bitch 1, N, BOB (1/1)
06.05.2012. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kurzemes kauss", Saldus Open Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchovska (Poland) exc. 1, CQ, best bitch 2 (2/17)
05.05.2012. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Open Vladimir Piskay (Slovakia) exc. 1, CQ, best bitch 1, CAC, BOO (2/18)
22.01.2012. CAC, Ziemas Pasaka-Latgale 2012, Daugavpils Open Tamara Sarmont (Belarus) exc. 3, CQ (4/27)
21.01.2012. CAC, Latgale kauss 2012, Daugavpils Open Vladimir Aleksandrov (Russia) exc. 3, CQ (4/23)
15.01.2012. CAC, National dog show, Tartu Open Liliane De Ridder-Onghena (Belgium) exc. 1, best bitch 2, CAC (1/18)
14.01.2012. CAC, National dog show, Tartu Open Paula Rekiranta (Finland) exc. 1 (1/17)
11.12.2011. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Intermediate Irina Poletajeva (Finland) very good (3/22)
06.11.2011. CACIB, International dog show, Tartu Intermediate Ewa Nielsen (Sweden) very good (2/29)
05.11.2011. CACIB, International dog show, Tartu Intermediate Rajendra Salvi (India) exc. 3 (3/30)
30.10.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "ZOOEXPO '2011", Rīga Intermediate Barbara Muller (Switzerland) exc. 2, CQ (2/33)
15.10.2011. CAC, National dog show, Rakvere Intermediate Marja Talvitie (Finland) exc. 1, best bitch 2 (1/23)
09.10.2011. CAC, National dog show, Šiauliai Open Beata Petkeviča (Latvia) very good (6/35)
08.10.2011. CAC, šķirnes suņu XVIII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Intermediate Borge Espeland (Norway) exc. 2 (2/38)
06.08.2011. CACIB, International Dog Show "Baltic Winner 2011", Druskininkai Intermediate Leni Fenni (Finland) good (5/63)
05.08.2011. CACIB, International Dog Show "Druskininkai Cup 2011", Druskininkai Intermediate Kate Crosbie (Ireland) exc. 4 (7/63)
06.06.2011. CACIB, International Dog Show "Winner 2011", Tallinn Junior Augusto Beneticto Santos III (Philippines) very good (9/42)
04.06.2011. CAC, Specialty show for retrievers, Tallinn Junior Gera Toeters-Riethoff (Holland) exc. 3 (12/49)
03.06.2011. CAC, Labrador retriever specialty show, Luige Junior Manuel Queijeiro (Mexico) exc. (12/100)
08.05.2011. CAC, Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Junior Jurate Butkiene (Lithuania) exc. 3, PP (3/21)
07.05.2011. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Junior Elena Borisova (Belarus) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 2 (2/22)
17.04.2011. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Marianne Holm-Hansen (Denmark) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 4 (7/51)
10.04.2011. CAC, National dog show, Rakvere Junior Anca Giura (Romania) exc. 3 (5/15)
09.04.2011. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas pavasara isztāde, Rīga Junior Elena Tripoli (Italy) exc. 2, PP (4/26)
27.03.2011. CAC, National dog show, Šiauliai Junior Aurelija Tunkuliene (Lithuania) exc. 1, JN, LT JCAC (3/19)
13.03.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2011", Rīga Junior Per Kristian Andersen (Norway) very good (9/46)
06.03.2011. CAC, National Dog Show, Tallinn Junior Irina Azen (Belorussia) exc. 4 (5/14)
19.02.2011. CAC, šķirnes suņu XVI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Galina Strelkova (Belorussia) exc. 2, PP (4/31)
22.01.2011. CAC, Kaunas winter, Kaunas Junior Rony Doedijns (Netherlands) very good (8/35)
04.12.2010. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Junior Janka Janekova (Slovakia) exc. 4 (7/30)
07.11.2010. CACIB, International dog show, Tartu Junior Tineke Pillement-Heijden (Netherlands) very good 4 (6/21)
31.10.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2010", Rīga Junior Nina Karlsdotter (Sweden) exc. 2, PP (11/55)
09.10.2010. CAC, šķirnes suņu XV Vidzemes Nacionālā izstāde, Limbaži Junior Nataša Davidovič (Serbia) exc. 1, PP, JCAC (10/41)
27.09.2010. CAC, National dog show, Panevezys Junior Nadezhda Melnikova (Belarus) exc. 4 (6/31)
12.09.2010. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Puppy Jef Verrees (Belgium) exc. 1, PP, Buppy BOB, Puppy BIS-1 (4/47)
25.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2010", Jaunmārupe Puppy Tomasz Borkowski (Poland) exc. 1, PP, Puppy BOB (2/29)
24.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kluba kauss 2010", Jaunmārupe Puppy Maria Dekaristou (Greece) exc. 2, PP (2/29)
18.07.2010. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Puppy Diana Leight Scott (Spain) exc. 3, PP (4/42)
Подробнее о CIB, CIE, LV, LT JCH, LV, LT, EE, BALT, RUS, BLR, PL CH,

BALTW'13, LTW'15, Riga W'15 Latakia Anglable





















Top.LV