Shows - CIB, CIE, LV, LT JCH, LV, LT, EE, BALT, RUS, BLR, PL CH,

LV VCH, BALTW'13, LTW'15, Riga W'15 Latakia Anglable


Date
Place
Class Judge Result Photo
07.04.2018. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Veteran Barbara Krumpak (Slovenia) exc. 1, PP, VCAC, Club Veteran Winner 2018, Veteran BOB, best bitch 2, Veteran BIS-2 (5/63)
18.03.2018. CACIB, International dog show, Riga Veteran Jose Miguel Doval Sanchez (Spain) exc. 2, PP, VCAC (2/45)
17.03.2018. CACIB, International dog show, Riga Veteran Jef Verrees (Belgium) exc. 1, PP, VCAC, Veteran BOB (2/42)
30.09.2017. CACIB, International dog show Riga Winner 2017, Riga Champion Denise Smith (Australia) exc. 2, CQ (3/35)
17.09.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion František Korda (Czezh Republic) exc. 3 (3/52)
01.07.2017. CACIB, International dog show "Derzhava", Kaliningrad Champion Natasa Davidovic (Serbia) exc. 1, CAC, best bitch 1, CACIB, CH RKF, BOB, BIG-1 (4/17)
10.06.2017. CACIB, International dog show "Latvian Winner 2017", Riga Champion Philip John (India) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (4/37)
27.05.2017. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2017", Moletai Champion Hans Rosenberg (Sweden) exc. 3 (4/36)
16.04.2017. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2017", Rīga Champion Henric Fryckstrand (Sweden) exc. 2, CQ (3/55)
19.03.2017. CACIB, International dog show, Rīga Champion Sergiy Slukin (Ukraine) exc. 1, CQ, best bitch 2, CACIB (3/42)
11.12.2016. CACIB, International dog show, Lublin Working Patsy Hollings (Great Britain) exc. 1, CAC, BOB Working dog (3/88)
13.11.2016. CACIB, International dog show "Baltic Winner 2016", Riga Champion Alexey Belkin (Russia) exc. 2, CQ (3/39)
05.11.2016. CACIB, International dog show, Tartu Champion Domenico Di Matteo (Italy) exc. 2 (3/19)
10.04.2016. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2016", Rīga Champion Tuus Van Adrichem Boogaert-Kwint (Netherlands) exc. 3, CQ (5/56)
20.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Champion Vilmoš Kardoš (Hungary) exc. 1, CQ, best bitch 3 (4/36)
19.03.2016. CACIB, International dog show, Riga Champion Alberto Cuccillato (Italy) exc. 4 (4/39)
05.03.2016. CACIB, Lithuanian Winner 2016, Vilnius Champion Hans Van Der Berg (Netherlands) exc. (6/33)
15.11.2015. CACIB, International dog show "Riga Winner 2015" Champion Zoran Brankovič (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOO, Riga Winner 2015, Cruft's qualification (5/45)
12.09.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Eeva Rautala (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 1, BOO (2/45)
23.08.2015. CACIB, Baltic Winner' 2015, Tallinn Champion Sverre Sand (Denmark) exc. 2, CQ, best bitch 4 (4/39)
25.07.2015. CACIB, Internacional dog show, Ādaži Champion Elena Kuleshova (Russia) exc. (6/33)
12.07.2015. CACIB, International dog show, Oulu Champion Iuza Beradze (Czech Republic) exc. 2, CQ (3/27)
11.07.2015. CACIB, International dog show, Oulu Champion Jo Schepers (Netherlands) exc. 3, CQ (3/51)
05.07.2015. CACIB, International dog show, Parnu Champion Alar Muurisepp (Estonia) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/19)
28.06.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2015", Rīga Champion Agus Wardhana (Indonesia) exc. 2, CQ, best bitch 3 (3/41)
31.05.2015. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2015", Talllinn Champion Orlagh Murray (Ireland) exc. 1, CQ (2/35)
24.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Champion Rui Oliveira (Portugal) exc. 3 (8/55)
23.05.2015. CACIB, International dog show, Moletai Champion Vilmos Kardos (Hungary) exc. 2 (6/57)
10.05.2015. International dog show, Alesund Champion Anne-Berith Waskaas (Norway) exc. 2, CQ (2/28)
09.05.2015. Specialty show for retrievers, Alesund Champion Siv Sando (Norway) exc. 2, CQ (2/22)
12.04.2015. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Champion Bruno Facq (France) exc. 1, CQ, best bitch 2 (3/50)
22.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Satu Yla-Manonen (Finland) exc. 3, CQ (4/41)
21.03.2015. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Dina Korna (Estonia) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/37)
07.03.2015. CACIB, Lithuanian Winner 2015, Vilnius Champion Giuliano Biasiolo (Italy) exc. 1, CAC, best bitch 1, CACIB, BOB, Lithuanian Winner 20015 (2/27)
01.06.2014. CACIB, International dog show "Estonian Winner 2014", Talllinn Champion Alexia Kammenou (Greece) exc. (5/35)
25.05.2014. CACIB, International dog show, Moletai Champion Satu Yla-Mahonen (Finland) exc. (6/51)
24.05.2014. CACIB, Baltic Winner' 2014, Moletai Champion Manuel L. Borges (Portugal) exc. (6/54)
19.04.2014. CACIB, Lappenranta International dog show 2014, Imatra Champion Elena Ruskovaara (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 2, R.CACIB, R.CAC (1/58)
13.04.2014. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Open Moa Persson (Sweden) exc. 1, CQ, best bitch 1, BOO (6/46)
23.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde, Rīga Champion Otakar Vondrouš (Czech Republic) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOO (6/43)
22.03.2014. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2014", Rīga Open Fred Peddie (Canada) exc. 3 (6/51)
09.03.2014. CACIB, Lithuanina Winner' 2014, Vilnius Champion Viera Vitkova (Slovakia) exc. 2 (3/20)
08.03.2014. CACIB, Vilnius Cup 2014 Champion Duško Piljevič (Serbia) exc. 2, R.CACIB (3/21)
14.12.2013. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Champion Julia Ovsyannikova (Russia) exc. 2, CQ, best bitch 2 (3/35)
10.11.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2013", Rīga Open Elena Ruskovaara (Finland) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BALTW'13, BOO (8/50)
03.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Champion Erodotus Neofytou (Cyprus) exc. 1, CQ (3/18)
02.11.2013. CACIB, International dog show, Tartu Champion Zlatko Jojkic (Serbia) exc. 1, CQ, best bitch 2, CACIB (3/17)
11.08.2013. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2013", Pskov, Russia Open Luis Manuel Calado Catalan (Portugal) exc. 1, CAC (6/46)
22.06.2013. CAC, Regional all-breed dog show, Braslav, Belarus Champion Nemanja Jovanovic (Serbia) exc. 1, best bitch 1, CAC, BOB, BIG-2 (1/3)
09.06.2013. CACIB, International dog show and "Cruft's" qualification, Riga Open Jose Miguel Doval Sanchez (Spain) exc. 1, CQ, best bitch 3 (2/23)
08.06.2013. CACIB, International dog show, Riga Open Rui Oliveira (Portugal) exc. 1, CQ, best bitch 1, CACIB, BOB (2/20)
26.05.2013. CACIB, International dog show, Moletai Champion Marko Lepasaar (Estonia) exc. 2 (3/18)
25.05.2013. CACIB, International dog show, Moletai Champion Zofia Konderla (Poland) exc. 3 (3/18)
14.04.2013. CACIB, International dog show Tallinn Winner 2013 Champion Pierluigi Buratti (Italy) exc. 1, CQ, best bitch 3, CACIB (5/36)
30.03.2013. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2013", Rīga Champion Tatjana Urek (Slovenia) exc. 5 (7/44)
03.03.2013. CACIB, Vilnius Cup 2013 Champion Attila Czegledi (Hungary) exc. 2 (3/53)
10.02.2013. CACIB, International dog show 2013, Tallinn Champion Ole Staunskjaer (Denmark) exc. 2, CQ, best bitch 2, R.CACIB (3/22)
12.08.2012. CACIB, International dog show "Pskovskij Suvenir-2012", Pskov, Russia Champion Tina Peixoto (Portugal) exc. 1, CAC (2/37)
12.05.2012. CAC, Hunting dog show, Klaipeda Open Paulius Valužis (Lithuania) exc. 1, CAC, best bitch 1, N, BOB (1/1)
06.05.2012. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kurzemes kauss", Saldus Open Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchovska (Poland) exc. 1, CQ, best bitch 2 (2/17)
05.05.2012. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Open Vladimir Piskay (Slovakia) exc. 1, CQ, best bitch 1, CAC, BOO (2/18)
22.01.2012. CAC, Ziemas Pasaka-Latgale 2012, Daugavpils Open Tamara Sarmont (Belarus) exc. 3, CQ (4/27)
21.01.2012. CAC, Latgale kauss 2012, Daugavpils Open Vladimir Aleksandrov (Russia) exc. 3, CQ (4/23)
15.01.2012. CAC, National dog show, Tartu Open Liliane De Ridder-Onghena (Belgium) exc. 1, best bitch 2, CAC (1/18)
14.01.2012. CAC, National dog show, Tartu Open Paula Rekiranta (Finland) exc. 1 (1/17)
11.12.2011. CAC, Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja Intermediate Irina Poletajeva (Finland) very good (3/22)
06.11.2011. CACIB, International dog show, Tartu Intermediate Ewa Nielsen (Sweden) very good (2/29)
05.11.2011. CACIB, International dog show, Tartu Intermediate Rajendra Salvi (India) exc. 3 (3/30)
30.10.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "ZOOEXPO '2011", Rīga Intermediate Barbara Muller (Switzerland) exc. 2, CQ (2/33)
15.10.2011. CAC, National dog show, Rakvere Intermediate Marja Talvitie (Finland) exc. 1, best bitch 2 (1/23)
09.10.2011. CAC, National dog show, Šiauliai Open Beata Petkeviča (Latvia) very good (6/35)
08.10.2011. CAC, šķirnes suņu XVIII Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Intermediate Borge Espeland (Norway) exc. 2 (2/38)
06.08.2011. CACIB, International Dog Show "Baltic Winner 2011", Druskininkai Intermediate Leni Fenni (Finland) good (5/63)
05.08.2011. CACIB, International Dog Show "Druskininkai Cup 2011", Druskininkai Intermediate Kate Crosbie (Ireland) exc. 4 (7/63)
06.06.2011. CACIB, International Dog Show "Winner 2011", Tallinn Junior Augusto Beneticto Santos III (Philippines) very good (9/42)
04.06.2011. CAC, Specialty show for retrievers, Tallinn Junior Gera Toeters-Riethoff (Holland) exc. 3 (12/49)
03.06.2011. CAC, Labrador retriever specialty show, Luige Junior Manuel Queijeiro (Mexico) exc. (12/100)
08.05.2011. CAC, Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ventspils Junior Jurate Butkiene (Lithuania) exc. 3, PP (3/21)
07.05.2011. CAC, Talsu kinoloģiskā kluba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi Junior Elena Borisova (Belarus) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 2 (2/22)
17.04.2011. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Junior Marianne Holm-Hansen (Denmark) exc. 1, PP, JCAC, best bitch 4 (7/51)
10.04.2011. CAC, National dog show, Rakvere Junior Anca Giura (Romania) exc. 3 (5/15)
09.04.2011. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas pavasara isztāde, Rīga Junior Elena Tripoli (Italy) exc. 2, PP (4/26)
27.03.2011. CAC, National dog show, Šiauliai Junior Aurelija Tunkuliene (Lithuania) exc. 1, JN, LT JCAC (3/19)
13.03.2011. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Latvijas Uzvarētājs '2011", Rīga Junior Per Kristian Andersen (Norway) very good (9/46)
06.03.2011. CAC, National Dog Show, Tallinn Junior Irina Azen (Belorussia) exc. 4 (5/14)
19.02.2011. CAC, šķirnes suņu XVI Vidzemes Nacionālā izstāde, Valmiera Junior Galina Strelkova (Belorussia) exc. 2, PP (4/31)
22.01.2011. CAC, Kaunas winter, Kaunas Junior Rony Doedijns (Netherlands) very good (8/35)
04.12.2010. CAC, Latvijas spanieļu kluba FCI VIII grupas Ziemassvētku isztāde, Rīga Junior Janka Janekova (Slovakia) exc. 4 (7/30)
07.11.2010. CACIB, International dog show, Tartu Junior Tineke Pillement-Heijden (Netherlands) very good 4 (6/21)
31.10.2010. CACIB, Starptautiskā suņu izstāde "Baltijas Uzvarētājs '2010", Rīga Junior Nina Karlsdotter (Sweden) exc. 2, PP (11/55)
09.10.2010. CAC, šķirnes suņu XV Vidzemes Nacionālā izstāde, Limbaži Junior Nataša Davidovič (Serbia) exc. 1, PP, JCAC (10/41)
27.09.2010. CAC, National dog show, Panevezys Junior Nadezhda Melnikova (Belarus) exc. 4 (6/31)
12.09.2010. CAC, Specializētā, sertificētā retriveru šķirņu suņu izstāde, Rīga Puppy Jef Verrees (Belgium) exc. 1, PP, Buppy BOB, Puppy BIS-1 (4/47)
25.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Dzintara vasara 2010", Jaunmārupe Puppy Tomasz Borkowski (Poland) exc. 1, PP, Puppy BOB (2/29)
24.07.2010. CAC, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Kluba kauss 2010", Jaunmārupe Puppy Maria Dekaristou (Greece) exc. 2, PP (2/29)
18.07.2010. CAC, Ogres kinoloģiskā kuba Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Ogre Puppy Diana Leight Scott (Spain) exc. 3, PP (4/42)
Learn more about CIB, CIE, LV, LT JCH, LV, LT, EE, BALT, RUS, BLR, PL CH,

LV VCH, BALTW'13, LTW'15, Riga W'15 Latakia Anglable





















Top.LV